Dotazník na SLET do Fortuna arény

Milí cvičenci, vážený rodiče

Mnozí z rodičů si ještě vybavují spartakiády, které se konávaly na Strahovském stadionu. Někteří z rodičů nejspíš na těchto spartakiádách možná i vystupovala. Do zahájení XVII. Všesokolského sletu v Praze zbývá ještě poměrná část. Hlavní program v Eden aréně je plánovaný na 4. července 2024 kdy bude večerní vystoupení (zahájení programu od 21:00) a následující den se chystá odpolední program se zahájením ve 14:00. Jistě by mnozí rodiče měli zájem se na stadion podívat a vychutnat si společně s cvičenci tu nezapomenutelnou atmosféru. Jelikož slety se konají jednou za 6 let a mnozí se již dalšího sletu nebudou moci účastnit, přišel výbor naší jednoty s návrhem, zakoupit hromadně vstupenky na hlavní program do Fortuna arény (dříve Eden) a též zajistit dopravu do Prahy a zpět do Sušice.

Vstupenky budou v prodeji od 1. dubna na TICKETPORTAL. Podle zájmu, jednota zakoupí následně vstupenky, které rodičů následně budou prodány. Doprava do Prahy a zpět bude hrazena naší jednotou. Podle počtu zájemců bude objednán minibus případně velký autobus. Autobus bude objednán pouze na jedno vystoupení, kdy zájemce doveze na stadion a následně odveze zpět do Sušice. Výběr autobusu na vystoupení bude určovat zájem o dané vystoupení.

Skladba FITNESS bude vystupovat v obou programech.

Cena vstupenek je  v rozmezí od 200 Kč do 700 Kč. Je možnost zakoupit též pernamentku na obě vystoupení v částce 300 Kč a  1 100 Kč.

Limit pro možnost objednání autobusového spojení bude spojeno zakoupením vstupenek. Minimálně 10 zájemců - minibus.

Objednaných vstupenek:

Dotazník na slet 2024

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.