02.01.2023

Soutěž pro členy,

Rok utekl jak voda a máme zde již rok 2023. Slet se nám nezadržitelně blíží. Původně jsem chtěl soutěž spustit před svátky, ale bohužel podmínky tomu nenasvědčovali. Rozhodl jsem se tedy, že soutěž spustíme v tento den. Tato soutěž je prozatím jen pro cvičence gymnastiky, jelikož zatím probíhá zkušební provoz, ale plánuje tuto vědomostní hru zpustit pro všechny cvičence našeho spolku, kteří budou mít zájem si zahrát.

Tato hra je vědomostní a zároveň také naučná. Vaším prvním úkolem bude vyplnit přihlášku. V přihlášce vyberete datum kdy budete chtít soutěžit. Po odeslání přihlášky Vám na e-mail přijde zpráva. Tento úkol můžete dělat samostatně a nebo v týmu. Vyhrává ten tým, který zašle správné odpovědi na úkoly a zodpoví v co nejkratší době.

Otázky a odpovědi

1. Co budete k soutěži potřebovat?

K soutěži potřebujete. Chuť soutěžit, psací potřeby, mobil s přístupem na internet (což v dnešní době většina již má)

2. Jak odevzdat vyhotovenou soutěž

Soutěžní odpovědi můžete odevzdat do poštovní schránky a nebo zaslat na e-mail: susice@sokol.eu

3. Kdo může soutěžit

Vlastně kdokoliv, kdo má zájem se účastnit. Soutěžit můžete jako jednotlivec a nebo v družstvu. Pokud budete soutěžit v družstvu maximální počet soutěžících budou 3. Je jen na Vás s kým budete soutěžit. Rodiče, kamarád/ka

4. Jak se zjistíme čas trvání

Jakmile půjdete soutěžit tak na listě kam budete psát správné odpovědi na úkoly je kolonka zahájení a ukončení soutěže. Ten kdo tyto kolonky nebude mít vyplněné ztrácí s okamžitou platností nárok na výhru.

5. O co budeme soutěžit

Ten tým, který projde daný úsek co v nejkratší době se může těšit na hodnotnou cenu.

Závazná přihláška soutěže

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.