Atletické závody 2023 Klatovy

07.05.2023

Poslední župní závody konané v cvičebním roce. Dne 6. května se uskuteční poslední župní závody konané v tomto roce a to jsou atletické závody. Odjezd autobusu od budovy Sokolovny v 7:45. Soutěží se v dlouhém běhu, skoku do dálky, hod/vrh a ve sprintu. Výsledky jsou započítány do výsledkové listiny ČOS na přebor mladšího a staršího žactva. Předpokládaný návrat zpět do Sušice nejpozději do 14:00.

Je sobotní ráno. Počasí poměrně nepříznivé, ale Sokolové ze Sušice se v ranných hodinách vydávají na své poslední župní závody a to v atletice. Závody se konají na atletickém stadionu Pod Hůrkou. Během cesty do Klatov nás zastihl déšt, tak jsme jen doufali, že se počasí vyčasí a bude nám přát. Před samotným zahájením závodů ještě malinko sprchlo, ale nejspíše to byl pro naší jednotu déšt štěstí, jelikož po vyhlášení výsledků nakonec cvičenci vezou zpět domů celkem 8 medailí. Ještě se sluší povědět, že za naší jednotu se závodů účastnilo celkem 22 cvičenců a celkově ze župy bylo přihlášeno 91 závodníků.

Výsledkovou listinu naleznete zde:

Fotografie ze závodů jsou k dostání zde: