Hýbeme se hezky česky

Milí rodiče a členové,

naše jednota se přihlásila do soutěže, kterou provozuje Penny Market. Zajisté se ptáte o co jde. Od 2.6. do 29.6. probíhá on-line hlasování na internetové stránce  https://www.hybemesehezkycesky.cz/

Jelikož z našeho regionu se přihlásilo malé množství soutěžících, postupuje naše jednota automaticky do finále, ale POZOR! Stále nás můžete ještě více podpořit.

O co se soutěží?

V každém ze 154 mikroregionů odmění PENNY finalisty:

1. místo - finanční odměna 15 000 Kč

2. a 3. místo - finanční odměna 5 000 Kč

zdravé produkty vlastních značek PENNY pro všechny finalisty.

Rozhýbejme celé Česko!

Finanční odměna 10 000 Kč navíc pro každý klub či tým ve finále, v jehož mikroregionu dosáhli hlasující 10 000 km díky hlasování pohybem.

Myslíme i na hlasující

Ve fázi online hlasování každý den losujeme jednoho hlasujícího, který podpořil soutěžní týmy či kluby svým záznamem o pohybu (např. snímkem mobilního telefonu či chytrých hodinek dokládajícím počet ušlých či uběhnutých kilometrů) a odměníme ho dárkovou kartou na nákup v PENNY v hodnotě 500 Kč.

Online hlasování

Vyhledejte si svůj oblíbený klub nebo tým pomocí výběru mikroregionu na mapě nebo zadáním adresy sídla klubu či týmu.

Hlasovat lze každý den dvěma způsoby:

Odeslání hlasu
Kliknutím na tlačítko "Hlasovat" se zaznamená váš hlas - zcela anonymně, bez zadávání údajů. Hlasovat můžete 1x denně z jedné IP adresy.
Hlasování pohybem
Kliknutím na "Přidat pohyb" můžete podpořit tým či klub vyplněním svého e-mailu a zadáním počtu ušlých nebo uběhlých kilometrů. Snímek hodinek nebo telefonu je dobrovolný. Takto je možné hlasovat vždy 1x denně z jedné IP adresy.

Pojďme do toho společně a nenechte nás v tom samotné. Čím více hlasů, tím více možnost to společně někam dotáhnout.