Oslava narozenin

26.09.2022

Píše se 25. září je slunný den a na Sušickém náměstí je od ranných hodin rušno. Mnozí kolemjdoucí si se zastavují s otázkou, copak se to tu dneska koná. Sokol Sušice zde v dnešní den oslavuje 151. narozeniny. Pro děti je připravena nafukovací skluzavka, na které si už spousty zábavy. Na úvod programu zahrál pěvecký sbor Svatobor pár písní, které potěšili na srdci dříve narozené Sokoly i nesokoly. Během průběhu oslav narozenin vystoupili i žákyně naší jednoty s ukázkou skladby, kterou pro dnešní den nacvičili. Během dne se počasí bohužel zhoršilo, ale nadále nevadilo k příjemnému poslechu kapely Štreka, která naše oslavy úspěšně ukončila. Všem účinkujícím děkujeme, za skvělý průběh oslav našich narozenin.