Plavecké závody Klatovy

22.02.2023

Je 18. února v čase 9:00 zastavuje před budovou Sokolovny v Sušici autobus. Mnohé určitě zajímá co se děje, to jen sokolové odjíždějí na plavecké župní závody do Klatov. Jako každým rokem plavecké závody členy naší jednoty a ani ostatních jednot moc netáhnou. Po dojezdu na místo určení a vyhotovení prezenční listiny zjištujeme, že se zde nachází pouhopouhých 46 závodníků ve všech věkových kategorií. Od 10:00 nás vedení bazénu pustilo do útrob děti se šli převléci do šaten. Za necelých 15minut proběhl nástup členů. Při nástupu proběhlo přivítání, vysvětlení pravidel závodění a nic nebránilo tomu, aby se začalo závodit. Závody odbíhali rychlím tempem a zhruba v 11:15 dochází k vyhlášení výsledků.

Z konečného součtu 14 závodníků za Sušici, což bylo nejvíc závodníků za župu, jsme zpět přivezli 12 medailí.

Výsledková listina zde:

Fotografie ze závodů dostání zde: