Sušický přebor v gymnastice

08.02.2022

Každoročně v Sušici pořádáme gymnastické závody a říkáme jim tzv. závody nanečisto. Cílem je, aby si naši nejnovější cvičenci vyzkoušeli závodní atmosféru a byli spíše psychicky než fyzicky připraveni na "velké" župní závody, které nás čekají cca o měsíc déle. Každému prospěje trocha zdravé konkurence a proto pravidelně zveme sokoly z Janovic, aby si zazávodili s námi.

Letos jsme se sešli v sobotu 12. února v hale, kde tradičně cvičíme, a v devět hodin jsme zahájili závody. Účast byla veliká, 40 soutěžících nečekal nikdo. Sušici reprezentovalo 18 dětí a stejně tak Janovice. Tentokrát dokonce přijeli 4 sokolové z Domažlic. I v kategoriích bylo hojné zastoupení. Od předškolních dětí až po dorostence, jenom muži a ženy chyběli.

Závodilo se v gymnastice a ve šplhu. Pro hladové závodníky bylo připraveno občerstvení. Během čtyř hodin se stihlo odcvičit a ve 13.00 se vyhlásili vítězové, kteří byli odměněni poháry.

Kompletní fotogalerii a výsledkovou listinu naleznete v sekci pro sokoly.