Plavání v Sušici

13.11.2021

Dne 13. 11. 2021 se v bazénu v Sušici konaly župní závody v plavání. Těchto závodů se účastnili celkem 4 jednoty a to Klatovy, Sušice, Janovice a Přeštice. Proběhl i sjezd tobogánu na čas. Z důvodu pokračující nemoci COVID se těchto závodů účastnilo o hodně míň závodníků. V roce 2021 před celostátním uzavřením jsme v Sušici na stejných závodech přivítali celkem 87 závodníků. Doufáme, že následující rok bude mnohem přívětivější a budeme zde moci přivítat mnohem více závodníků. Již se těšíme.

Do konce roku 2021 se žádné závody konat již nebudou. Všem závodníkům a členům mockrát děkujeme za prezentaci naší jednoty na konaných závodech. Doufáme, že situace se začne vyvíjet lépe a nebudeme muset pozastavit naší činnost. Do Vánoc zbývá ještě spoustu času a pro děti ještě plánujeme nějaké akce.

Výsledkovou listinu a kompletní fotogalerii naleznete v sekci pro členy