Aktuality z roku 2021

Rok 2021

PF 2022

31.12.2021

Vážení cvičitelé a sponzoři dovolte nám, aby jsme Vám všem poděkovali za odvedenou práci a spolupráci v roce 2021, cvičencům by jsme rádi poděkovali za hojnou účast na závodech a různých akcí, kterých jste se účastnili a rodičům by jsme rádi poděkovali, že nám nadále důvěřují a přihlašují své děti do našeho spolku.

Dotazník

25.12.2021

Pomalu a jistě se blíží konec roku, tak mi dovolte zavést novou rubriku. Pokud vše dobře dopadne rád bych každým rokem vyhotovil podobný dotazníky. Byl bych moc vděčen, kdyby jste nám darovali pár minut svého času a vyplnili kratičký dotazník na této internetové adrese:

Při pátečním cvičení přišli naše sportovce překvapit čerti s Mikulášem a andělem. Nejprve proběhla klasická hodina gymnastiky, která byla završena právě zmiňovanou návštěvou. Dětem byly za snahu a odvahu předány balíčky s různýma sladkostma. Čerti byli nejspíše zklamáni z toho, že si nikoho z dětí nemohli odnést do pekla.

K nově nařízenému nouzovému stavu Vám mohu sdělit, že pro náš spolek se nevztahují žádné body k omezení sportu a sportování. Cvičební hodiny budou nadále probíhat dle plánu. Při případných změnách Vám dáme včas informaci zde na našich stránkách a nebo při cvičení.

Dnes 19. 11. 2021 od 16:00 zahajujeme opětovně kroužek basketbalového oddílu v tělocvičně ZŠ Lerchova ul. 1222. Prosím zájemce o kroužek, aby se sešli u zadního vchodu. Členské příspěvky pro cvičební rok 2022/2023 se budou vybírat od ledna. Přihlášky na basketbal jsou již v provozu na webu https://demo.ecz-sokol.cz/clen/prihlaska

Dne 13. 11. 2021 se v bazénu v Sušici konaly župní závody v plavání. Těchto závodů se účastnili celkem 4 jednoty a to Klatovy, Sušice, Janovice a Přeštice. Proběhl i sjezd tobogánu na čas. Z důvodu pokračující nemoci COVID se těchto závodů účastnilo o hodně míň závodníků. V roce 2021 před celostátním uzavřením jsme v Sušici na stejných závodech...

V tento krásně slunečný den se pořádal turistický výstup okolí Dobré Vody na Hartmanicku. Pochodu se z naší jednoty účastnilo 21 dětí.

Dne 25. září 2021 oslavovala naše Tělocvičná jednota Sokol Sušice 150 let založení a 101 let založení loutkařského odboru. Na těchto oslavách byla předaná zakládací listina našeho spolku Muzeu Šumavy. V dopoledních hodinách byl položen pamětní věnec u pomníku padlých. Tyto oslavy doprovázela kapela Svatobor.